Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 matematyka: Wyniki, pytania, odpowiedzi (poprawka)

Utworzony przez sylwia, 23 sierpnia 2010 r. o 11:37 Powrót do artykułu
Ja mam takie wyniki: 1 A 2 A 3 C 4 B 5 D 6 B 7 A 8 B 9 A 10 A 11 D 12 C 13 C 14 C 15 B 16 B 17 A 18 B 19 C 20 D 21 B 22 D 23 D 24 D 25 C ALE PEWNIE MAM SPORO ŹLE TAKŻE CZEKAM NA WASZE. TERAZ CHYBA NIE ROBILI ŻADNYCH GRUP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grupy na pewno były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedym słowem same szpece
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj strone z ktorej masz te odpowiedzi bo mysle ze nikt nie zapamietał jakie odpowiedzi postawił ( chyba ze sobie na rece zapisał)..... Co do tej matury to pogieło ich całkowicie...... Trudniejsza była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angielski latwiejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z prawdopodobienstwen jak wam wyszło?>??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie było o Łatwiejsza, albo przynajmniej na tym samym poziomie co ostatnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY BEDA ODPOWIEDZI Z MATEMTYKI [POPRAWA]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo i gdzie te wyniki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są moje odpowiedzi zapisane na kartce z numerkiem ale nie sugerować sie tym bo orłem z matmy nie jestem i teraz żałuje że nie przyłożyłem się w maju bo ta była faktycznie trudniejsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
zgadzam się!! [/quote] [quote name='Adi' date='23 sierpień 2010 - 12:36 ' timestamp='1282559796' post='333652'] daj strone z ktorej masz te odpowiedzi bo mysle ze nikt nie zapamietał jakie odpowiedzi postawił ( chyba ze sobie na rece zapisał).....Co do tej matury to pogieło ich całkowicie...... Trudniejsza była.
jak ona ma ci podac strone jak to sa jej wlasne odpowiedzi!!! czytaj uwaznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z prawdopodobieństwa wyszło mi P=0,11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam ktos odpowiedzi z matmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina napisał:
a z prawdopodobienstwen jak wam wyszło?>??????????
Ktore to było zadanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już to 11/36 w zadaniu z prawdopodobieństwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym trojkatem w kole obliczylam na logike dlatego ze trojkat ma 180 stopni.srodek S czyli trojkat srodkowy ma 120 stopni a trojkat wpisany ma 60 stopni.patrzac na kat trojkata wpisanego byl troszke mniejszy od tego co kazali nam podac wiec ja dalam 75 stopni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobienstwo jedna dwunasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było 33 czy jakos tam 1/9 wyszła po skruceniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moje rozwiązania to: 1. A 2. A 3. C 4. ? 5. B 6. B 7. C 8. C 9. D 10. C 11. D 12. D 13. D 14. C 15. D 16. B 17. D 18. D 19. D 20. A 21. C 22. B 23. A 24. B 25 D I wszystko strzelałam, oprócz 1-go ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adi napisał:
Ktore to było zadanie?
otwarte z kostka do gry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 119

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...